<h1 class='top45'>Rejsy turystyczne i żeglarskie </h1> Posiadamy wieloletnie doświadczenie w turystyce morskiej!  W  naszej ofercie rejsy redowe, kilkudniowe, integracyjne, stażowe itp..<h1 class='top45'>Wędkarstwo Morskie Kołobrzeg</h1> Jedną z największych atrakcji, jaką może zaoferować ArkCharter są wyprawy na połowy wędkarskie.

Rejsy turystyczne i żeglarskie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w turystyce morskiej! W naszej ofercie rejsy redowe, kilkudniowe, integracyjne, stażowe itp..

Wędkarstwo Morskie Kołobrzeg

Jedną z największych atrakcji, jaką może zaoferować ArkCharter są wyprawy na połowy wędkarskie.

Rejsy turystyczne i żeglarskie

Stwarzamy Państwu możliwość spędzenia wczasów na morzu z rodziną, przyjaciółmi. Pływając z nami będziecie mogli zwiedzić wiele przepięknych portów, przeżyć niezapomniane chwile na morzu, poznać specyfikę wypoczynku pod żaglami.

Od wielu lat organizujemy rejsy na duńską wyspę Bornholm oraz do portów szwedzkich, duńskich i niemieckich. W ostatnim czasie zauważamy duże zainteresowanie polskich firm oraz osób indywidualnych w wyborze aktywnego wypoczynku na morzu.

  1. Rejsy redowe, 2 godzinne i dłuższe pod żaglami – do 20 osób na jachcie.
  2. Rejsy kilkudniowe, od minimum 3 dniowych, z noclegiem na jachcie – do 8 osób + kapitan i jego pomocnik. Pływamy do portów duńskiej wyspy Bornholm i Christianio. W rejsach powyżej 5 dni, odwiedzamy porty południowej Szwecji
  3. Rejsy integracyjne.
  4. Rejsy stażowe.

Wynajmujemy jachty z kapitanem i jego pomocnikiem
Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego lub paszportu.
Na rejsy kilkudniowe proszę zabrać śpiwór.

Zainteresowanych prosimy o kontakt